€ 1400/m-c netto

Dam pracę w Niemczech 2017 od zaraz restauracja pomoc kuchenna bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2017 01:42

Oferta pracy w Niemczech 2017 bez znajomości języka z zakwaterowaniem. Szukamy chętnych do podjęcia zatrudnienia w restauracji z Dortmundu jako pomoc kuchenna.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1400 euro za miesiąc netto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań w kuchni wspierających innych pracowników
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie utrzymywanie czystości i porządku oraz praca na zmywaku
  • do obowiązków pracownika będzie należało włączanie urządzeń, przygotowywanie składników oraz prostych posiłków

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku pracy
  • możliwość przejścia płatnych badań na miejscu za około 30 euro
  • samodyscyplina
  • zaangażowanie i pracowitość
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy
  • bezpłatne posiłki
  • zatrudnienie na zmiany
  • szkolenia dla pracowników
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu z łazienką i aneksem kuchennym
  • pakiet świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z tytułem wiadomości w postaci: „Pomoc kuchenna, Dortmund – imię i nazwisko” należy wysyłać na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-dortmund-2017/

ID ogłoszenia: 69859a4bef6a470f