€ 11,25 /h brutto + zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 00:05

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnimy pary od zaraz w Düsseldorf przy sortowaniu ubrań z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,25 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • praca przy stole lub taśmociągu będzie polegała na segregacji odzieży używanej ze względu na jakość
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za składanie oraz pakowanie towarów do worków lub kartonów

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • zręczność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • brak uzależnień
  • dobry ogólny stan zdrowia – brak alergii i uczuleń

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu dla pracowników
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością przedłużenia do końca roku
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zaliczkę po tygodniu pracy

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sortowanie odzieży używanej, Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6965a5e335dd3d56