€ 1700 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:49

Dostępna od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie możliwe w fabryce z Kolonii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1700 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu kanapek, wrapów i panini
  • zadaniem pracownika będzie głównie kontrola jakości oraz krojenie i dzielenie na porcje składników używanych na dalszych etapach produkcji
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowanie artykułów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • gotowość do nabywania nowych umiejętności
  • możliwość przestrzegania regulaminu oraz przepisów BHP
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na miejscu w cenie około 200 euro za miesiąc
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • legalną pracę w Niemczech
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na cały etat u rzetelnego pracodawcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z cv, z opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji kanapek, wrapów i panini, Kolonia”

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 91658b4bce3ef8c1