€ 12,85 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji gotowych dań bez języka Berlin 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 27 stycznia 2018 04:37

Poszukujemy do zatrudnienia w zakładzie z Berlina na produkcji gotowych posiłków. Od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: pół roku

Liczba wakatów: 5

Zarobki: 12,58 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wspieranie prac na produkcji gotowych posiłków kuchni włoskiej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się dbaniem o zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych, kontrolą jakości oraz obsługą maszyn

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności lub w gastronomii
  • gotowość do pracy na zmiany
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak spóźnień
  • dobra organizacja czasu
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu lokum
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • pracę na czas określony w oparciu o niemiecką umowę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie wiadomości aplikacyjnych z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-dan-gotowych-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 4925a6a4d0d40683