€ 10,50 euro za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji dań gotowych bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 23:01

Fabryka spożywcza z Berlina posiada wakaty na produkcji dań gotowych od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka z zapewnionym dobrym wynagrodzeniem oraz umową na czas określony.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Berlin.

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na produkcji pizzy, mrożonek, sajgonek, makaronów, hamburgerów i dań obiadowych;
  • pracownik odpowiada za przygotowanie składników do procesu produkcji – mycie, krojenie, obieranie itp;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy;
  • predyspozycje do szybkiej pracy;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście do zadań;
  • umiejętność pracy zgodnej z zasadami BHP;
  • uczciwość;
  • gotowość do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • umowę z agencją na 3 miesiące, następnie możliwość przedłużenia z pracodawcą;
  • odpowiednią odzież ochronną;
  • dokładne szkolenie stanowiskowe oraz BHP;
  • zatrudnienie już w pierwszej połowie września.

Aplikacje:
CV, LM oraz aktualne dane kontaktowe prosimy wysyłać pod adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „produkcja-09/2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-berlin/

ID ogłoszenia: 27557c60b0fbc6db