€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie dla komisjonera Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 21 września 2014 23:30

Firmy Netto i Edeka z Berlina poszukują pracowników na magazyny w charakterze komisjonerów. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy komisjonowaniu towaru.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Zatrudnienie na magazynach Netto oraz Edeka.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie:
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • utrzymywanie porządku w miejscy pracy
  • praca wykonywana będzie z użyciem skanera, monitora lub systemu słuchawkowego.
  • Każdy pracownik będzie korzystał z wózków widłowych

Wymagamy:

  • konieczne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego – konieczna jest jednak znajomość liczebników niemieckich do 1000 oraz zdolność do nauki prostych niemieckich zwrotów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane aplikacje od osób z własnym środkiem transportu

Oferujemy:

  • umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • dobre warunki pracy i płacy
  • zatrudnienie w firmie z dobrą pozycją na rynku
  • zorganizowany pokój
  • szkolenia
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji i awansu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z CV zatytułowanych: „Komisjoner” na poniżej podany adres:
p.nawrot@eurojob24.pl

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m1dh/

ID ogłoszenia: 242541e044c91b73

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie dla komisjonera Berlin”

  1. mam28 lat 3 letnie doświadczenie na magazynie uprawnienia na wózki jezdne ksiorzeczke sanepid prawo jazdy kat b własny pojazd j.niemiecki podstawy hec do nauki

  2. nr 721625480