€ 10,50 euro za godzinę brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka Hamburg hurtownia napojów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 6 lipca 2016 20:25

Fizyczna praca w Niemczech na magazynie hurtowni napojów z Hamburga. Od zaraz zatrudnimy pracowników bez znajomości języka do zbierania zamówień dla sklepów detalicznych. Oferujemy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto/h.

Opis stanowiska:
zatrudniona osoba zajmuje się przygotowywaniem zamówień dla sklepów detalicznych. Jej zadaniem jest kompletacja towaru, układanie skrzynek na palety oraz pakowanie. Prace są wykonywane za pomocą ręcznego wózka paletowego („pieska”).

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zdolność do szybkiej pracy;
  • umiejętność wykonywania zadań w skupieniu;
  • odpowiedzialne podejście;
  • uczciwość i sumienność;
  • motywacja do efektownej pracy;
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy;
  • prawo do urlopu;
  • ubezpieczenie dla pracowników;
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym płatne 200 euro;
  • szkolenia dla nowych pracowników;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową. W temacie wiadomości prosimy wpisać: magazyn/07/16.

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-na-magazynie-z-napojami-bez-jezyka-zbieranie-zamowien-hamburg/

ID ogłoszenia: 22577d42e096566