1800-4000 euro/m-c brutto €

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy dociepleniach bez języka Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Lista: 16 marca 2018 22:50

Od zaraz opcja pracy w Niemczech przy dociepleniach dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnimy na budowie z Westfalii przy montażu instalacji termicznych.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Westfalia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 1800 do 4000 za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na montażu izolacji termicznych
  • jest to przy wykończeniach oraz na wysokościach

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość i sumienność
  • darmowe zamieszkanie na miejscu
  • mile widziana znajomość obsługi agregatu tynkarskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaradność
  • znajomość nowoczesnych technik w budownictwie

Oferujemy:

  • możliwość okresowych wyjazdów do Polski
  • transport do pracy
  • szansę na długotrwałe zatrudnienie w Niemczech
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze w terminie
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

ID Ogłoszenia: 4955aabcdd100a19