10 na godzinę €

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 21 czerwca 2019 22:13

Bez znajomości języka praca w Niemczech na budowie jako pomocnik przy rozbiórkach. Oferta 2019 z Berlina aktualna od zaraz dla budowlańców. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 10 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac pomocniczych na budowie i przy rozbiórkach.

Wymagania:

  • posiadanie polskiej lub niemieckiej działalności gospodarczej;
  • własne konto walutowe i pieczątka;
  • odzież do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do soboty po 10 godzin;
  • zakwaterowanie odpłatne w cenie 15 Eur za dobę albo we własnym zakresie;
  • pierwsze wynagrodzenie płatne za dwa tygodnie, a następne co miesiąc;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pracodawca zapewnia dojazd do pracy na budowę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane powyższą ofertą pracy na budowie, proszone są kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

669 812 198 albo 530 978 644.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-pomocnik-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-berlin/

ID Ogłoszenia: 5105d0d11e767fcd

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.