€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie bez języka przy dociepleniach Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 13 lutego 2022 20:26

Przy dociepleniach potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka na budowie. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na budowie;
  • zadaniem będzie praca przy dociepleniach elewacji oraz fasad.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy montowaniu ociepleń;
  • brak uzależnień;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • precyzyjność oraz terminowość.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • zatrudnienie w niemieckiej firmie;
  • atrakcyjne warunki finansowe – wypłatę zawsze na czas;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach – jeżeli współpraca będzie pomyślna, to pracodawca pokryje koszty.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech na budowie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 49 176 552 88 730

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-budownictwie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-dociepleniach-kolonia/

ID ogłoszenia: 622620951f96f48e