€ 1700 euro brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech od zaraz kierowca kat.B Monachium dostawca zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 31 marca 2016 16:18

Od zaraz poszukujemy kierowcy kat.B na stanowisko dostawcy zakupów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w sklepie internetowym z Monachium dla osób sumiennych, zorganizowanych i kulturalnych. Przewidujemy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: dostawca zakupów.

Lokalizacja: Monachium.

Pensja miesięczna: 1700 euro brutto.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała za obsługę klientów sklepu internetowego. Jej zadaniem będzie doręczanie zakupów, wystawianie rachunków i ewentualne przyjmowanie opłat.

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w zawodzie kierowcy jest mile widziane;
  • prawo jazdy kat.B;
  • duża kultura osobista;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • pozytywne nastawienie, uśmiech.

Zapewniamy:

  • pomoc w organizacji kwatery;
  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę o pracę;
  • szkolenie pracownicze;
  • samochód służbowy;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Dla kandydatów:
CV w językach niemieckim oraz polskim prosimy przesyłać pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-jako-kierowca-kat-b-od-zaraz-monachium-dostawca-zakupow/

ID ogłoszenia: 2756fd3049d35fb