€ 1700 euro miesięcznie + 160 euro diety

Dam pracę w Niemczech od zaraz kierowca kat.B bez języka kurier Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 22:49

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat B. od zaraz. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka w charakterze kuriera. Jest to propozycja na pełny etat z dobrymi zarobkami.

Stanowisko: kurier.

Wynagrodzenie: 1700 euro za miesiąc plus 160 euro diety.

Miejsce zatrudnienia: Berlin.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • dostarczanie przesyłek do klientów firmy kurierskiej;
  • zbieranie podpisów od klientów, przyjmowanie pieniędzy za przesyłki pobraniowe.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B od co najmniej 5 lat;
  • doświadczenie w kierowaniu autem typu Sprinter;
  • zaletą będzie posiadanie zakwaterowania w Berlinie;
  • mile widziana możliwość samodzielnego przyjazdu do Niemiec swoim samochodem;
  • punktualność;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • pomoc w szukaniu miejsca zamieszkania;
  • auto służbowe;
  • pracę na pełny etat – 5 dni w tygodniu;
  • atrakcyjne zarobki;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach podpisaną bezpośrednio z pracodawcą.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony:

Odpowiemy na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/kurier-kierowca-kat-b-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 17657c5f0cdb020d