€ 10 - 16 EUR brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz jako pracownik produkcji palet, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 11:17

Firma z Lipska poszukuje od zaraz pracowników produkcji z minimum podstawową znajomością języka do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu palet drewnianych na linii produkcyjnej.

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji Palet

Pracownik Produkcji Palet

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
• praca fizyczna na linii produkcyjnej
• nadzór nad przebiegiem procesu
• kontrola jakości wyprodukowanych palet
• prace porządkowe

Wymagania:
• chęć do podjęcia pracy w Niemczech• znajomość języka niemieckiego ( podstawowy)
• mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 zmianowym
• mile widziany własny samochód
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• podstawową stawkę godzinową od 9, 27 euro / h + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• możliwość otrzymania premii po okresie próbnym (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu, ekwiwalenty urlopowe
• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl z dopiskiem, , Pracownik Produkcji Palet”

ID ogłoszenia: 3165c4ae589036eb