€ 0

Dam pracę w Niemczech od zaraz jako Opiekunka dla starszej 75-letniej Pani w Verl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Verl
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 12:33

Starsza pani w miejscowości Verl potrzebuje opiekunki od zaraz. Aktualna, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobą starszą dla osoby z doświadczeniem, jak również komunikatywnym językiem.

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.
IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
PROFIL PODOPIECZNEJ:
Poszukujemy Opiekunki dla 75-letniej Pani Inge, która mierzy 156 cm wzrostu i waży 55 kg. Podopieczna cierpi na nadciśnienie, depresję i ma stomię, porusza się samodzielnie lub przy pomocy rollatora, sporadycznie budzi się w nocy. Pacjentka mieszka sama w domku jednorodzinnym w mniejszym mieście.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce: Verl

ZADANIA:
– opieka nad podopiecznym
– podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej
– wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
– przygotowanie i podawanie posiłków
– organizacja czasu dla podopiecznego
– pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
– miłe usposobienie oraz cierpliwość
– osoba niepaląca

OFERUJEMY:
– składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)
– legalną pracę w Niemczech
– atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
– pomoc w organizacji wyjazdu
– zwrot kosztów podróży
– opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE
– wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
– zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
– odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl
NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!
Prosimy o zamieszczenie oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Pflege Sp. z.o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

ID ogłoszenia: 23154ca057340b79

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz jako Opiekunka dla starszej 75-letniej Pani w Verl”

  1. jestem zainteresowany,mam doświadczenie,mogę od zaraz,mam 58 lat,wolny
    Mieczysław