€ 9,85 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka kierowca kat.b – dostawca jedzenia Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 03:58

Chętnie zatrudnimy od zaraz w Düsseldorfie na stanowisku kierowcy kat.B pracowników bez znajomości języka. Aktualna oferta pracy w Niemczech przy dostarczaniu jedzenia.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,85 euro za godzinę brutto oraz prowizje i napiwki

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na dostarczaniu pizzy do klientów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wydawaniem jedzenia i paragonów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • chęć do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • ważne prawo jazdy kat.B od co najmniej 2 lat
  • znajomość topografii miasta
  • status osoby niekaranej
  • motywacja do podnoszenia kwalifikacji oraz nauki języka niemieckiego

Oferujemy:

  • nowoczesny samochód do dyspozycji
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie za 150 euro miesięcznie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące z szansą przedłużenia współpracy

Aplikacja:

Zgłoszenia z dopiskiem „Dostawca pizzy, Düsseldorf – imię i nazwisko” należy wysyłać na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9215b7c1f53698ce