€ 13 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu biurowców Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 01:25

Firma sprzątająca z Bremen szuka od zaraz osób przy sprzątaniu biurowców bez doświadczenia. Praca w Niemczech z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie na zmiany wieczorne.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 13 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sprzataniebiurowca/11/15

Zadania:
– należy dokładnie sprzątać stanowiska pracy nie naruszając ważnych dokumentów
– odkurzanie wykładzin, podłóg
– należy sprzątać wszystkie sale konferencyjne oraz inne pomieszczenia użytkowe znajdujące się w biurowcu
– wycieranie kurzy, wynoszenie śmieci
– sporadyczne mycie okien
– itp.

Wymagania:
– należy znać język niemiecki na poziomie podstawowym
– zaradność, odpowiedzialność, uczciwość
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– chętnie zatrudniamy osoby, które wcześniej pracowały na podobnym stanowisku
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– chęć podjęcia pracy w godzinach wieczornych

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zatrudnienie na pełny etat
– pracownikom zaangażowanym zapewniamy premie i dodatki
– w razie konieczności możliwe jest zorganizowanie zakwaterowania
– pomoc w kwestiach formalnych
– samodzielne wykonywanie zadań

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: sprzataniebiurowca/11/15
Należy dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-w-biurowcu-od-zaraz-bremen-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8756356536482ba

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sprzątaniu biurowców Bremen”

  1. AdamGerasik na 19 kwietnia 2016 @ 11:38

    Dzień Dobry
    Jestem zainteresowany z ta pracą, aktualnie pracuję w podobnym stanowisku w Polsce.
    Najbardziej lubię sprzątać.

    Z poważaniem
    Adam Gerasik