€ 8,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kobiet przy sortowaniu bez języka Greven

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Greven
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 00:11

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kobiet przy sortowaniu odzieży i butów na magazynie. Zatrudnienie w Greven dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do sortowania odzieży

Termin: od zaraz

Miejsce pracy: Greven, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Do zadań pań które zostaną zatrudnione należeć będzie sortowanie odzieży oraz obuwia na magazynie.
  • Praca z grupy fizycznych, wykonywana będzie w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • doświadczenie w podobnej pracy na magazynie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zręczność, zwinność

Oferta:

  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • praca na niemieckiej umowie o pracę
  • dla osób najbardziej sumiennych możliwość przedłużenia umowy
  • odprowadzanie składek
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • możliwość korzystania z podstawowych świadczeń socjalnych
  • zorganizowane płatne dojazdy do i z Polski
  • pracownicy mają na miejscu zapewnione płatne miejsce zamieszkania
  • przejazdy pomiędzy pracą a miejscem zamieszkania są bezpłatnie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia z CV.

Adres do kontaktu: marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/sortowanie-odziezy-i-butow-w-niemczech-dla-kobiet-id280389.html

ID ogłoszenia: 857553432d3d76f1