€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kobiet na linii produkcyjnej Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Opublikowany: 9 marca 2014 22:00

Pilnie poszukujemy kobiet do przetwórni owocowo warzywnej z Würzburga . Aktualna oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej również dla par przy myciu, kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Würzburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej przy warzywach i owocach. Mycie, krojenie, sprawdzanie stanu jakości oraz pakowanie produktów spożywczych.

Wymagania:
– doświadczenie w przemyślę spożywczym o podobnym stanowisku
– osoba zdrowa, zadbana
– przestrzeganie zasad czystości
– język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym
– szybkość i dokładność w wykonywaniu zadań
– posiadanie samochodu wraz z aktualnym prawem jazdy
– możliwość samodzielnego dojazdu do pracy

Oferujemy:
– umowę o pracę na niemieckich warunkach
– dobrą płacę
– pracę od zaraz
– zapewnione płatne mieszkanie (200 euro za mc)
– świadczenia socjalne
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV ze zdjęciem na adres: praca@holbern.pl wpisując w tytule MKPP/03/2014

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-produkcji-przy-warzywach-dla-kobiet-od-zaraz-wurzburg/

ID ogłoszenia: 63531c45e74ca8e