€ 8,00 € za godzinę plus premia

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B dostawa zakupów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 19:23

Poszukiwani pracownicy w charakterze kierowców kat.B od zaraz. Praca w Niemczech na terenie Berlina i okolic z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zapewniamy premie i dodatki do stawki godzinowej.

Stanowisko: kierowca kat.B.

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy.

Stawka godzinowa: 8 euro brutto za godzinę plus premie.

Zadania na stanowisku:

  • pracodawcą jest magazyn sklepu on-line;
  • głównym zadaniem na stanowisku jest rozwożenie zakupów pod wskazane adresy;
  • bezpośredni kontakt z klientem – bycie uprzejmym, dbanie o wizerunek firmy.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B od co najmniej dwóch lat;
  • komunikatywność;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialne podejście;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • umiejętność szybkiego liczenia w pamięci;
  • mile widziana znajomość topografii Berlina i okolic.

Zapewniamy:

  • kurs językowy;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • dodatki i premie;
  • pomoc w sprawach urzędowych;
  • samochód służbowy oraz telefon z GPS;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Jak kandydować:
CV ze zdjęciem prosimy przesyłać pod poniższy adres e-mail. W aplikacji prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności. W tytule należy wpisać: „Kierowca kat.B – dostarczenie zakupów, Berlin. Imię, nazwisko”

einfach-losungen@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-praca-w-niemczech-dostawca-zakupow-kierowcy-kat-b-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 16356bb56785253d