€ 9,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B bez języka dostawca Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 00:45

Opcja pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Augsburgu dla osób bez znajomości języka jako dostawca jedzenia z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,50 euro za godzinę brutto oraz prowizja w wysokości 2 euro od każdej dostawy

Opis stanowiska:

  • jest to praca jako kierowca w restauracji
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie jedzenia zamówionego przez telefon

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • znajomość topografii miasta
  • elastyczność i otwartość
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • motywacja do nauki języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zaradność

Oferujemy:

  • materiały do nauki użytecznych zwrotów w języku niemieckim
  • zamieszkanie na miejscu w samodzielnym pokoju za 220 euro miesięcznie
  • nowoczesne auta służbowe
  • system motywacyjny
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Dostawca jedzenia, Augsburg – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-dla-dostawcy-jedzenia-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-augsburg/

ID ogłoszenia: 6215a00e43bd502a