13,95 euro brutto/h €

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla glazurnika przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Borgholzhausen
  • Lista: 11 maja 2015 16:55

Oferujemy zatrudnienie dla glazurnika – kafelkarza przy wykończeniach wnętrz w Borgholzhausen. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych od zaraz.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Miejsce pracy: Borgholzhausen

Zarobki: 13,95 euro brutto/h

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie pracowała przy rozbudowie oraz renowacji hotelu.
  • Do jej zadań należeć będzie szereg prac budowlanych związanych z wykończeniami tak jak: malowanie, montaż regipsów, układnie płytek.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie odpowiednich kwalifikacji
  • doświadczenie
  • ważne uprawnienia SEP
  • obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • samodzielność
  • fachowość

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne miejsce zamieszkania zorganizowane na miejscu
  • wszelkie przejazdy odbywają się ze Szczecina
  • wszelkie narzędzia i materiały

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres:

  • marcelina.chawa@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/kafelkarz-praca-od-zaraz-id284352.html

ID Ogłoszenia: 3325550d97561131

1 Odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz dla glazurnika przy wykończeniach”

  1. Witam jestem zainteresowany pracą w niemczech jeżeli aktualne ? Od 9 lat pracuję jako budowlaniec na elewacjach pracach wykończeniowych kładę kafle panele ocieplenia gladzie. Szpachlowanie równanie ścian. Ogólnie wszystko .pozdrawiam Marcin