€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji przy recyklingu obsłudze maszyn Alzenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Alzenau
  • Opublikowany: 5 października 2014 20:38

Firma recyklingowa poszukuje pracowników na produkcję przy obsłudze maszyn produkcyjnych. Aktualna propozycja zatrudnienia w Alzenau dla Polaków z doświadczeniem w podobnej pracy.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Alzenau

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w firmie z branży recyklingowej.
  • Do zadań osoby zatrudnionej przynależeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych – tak jak maszyny do odzyskiwania surowców wtórnych oraz takich mających na celu rozkładanie katalizatorów metalowych i ceramicznych.
  • Praca wymagać będzie również korzystania z wózków widłowych

Oczekiwania:

  • posiadanie własnego auta i przyjazd nim do pracy
  • licencja na wózki widłowe
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • pracodawca dopłaca pewną kwotę do zakwaterowania – w ramach dodatku do pensji
  • dobre zarobki
  • możliwość podwyższania swoich kompetencji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (zaletą będzie przesłanie CV w języku niemieckim) na adres:

  • Niemcy@euro-labora.com z dopiskiem: PROD/REC/DE/2014

źródło:

ID ogłoszenia: 172542e9e401449f