€ do 10 euro/h

Dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 14 września 2014 22:44

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia na produkcji opakowań. Oferta z Hamburga z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie: do 10 euro za godzinę

Opis zadań:

  • Pracownik będzie miał za zadanie wykonywać prace na produkcji związane z klejeniem opakowań
  • Obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości gotowych wyrobów.
  • Do zadań należeć będzie obsługa maszyn do produkcji opakowań.
  • Inne zadania np: pakowanie oraz wstępne magazynowanie.

Oczekujemy:

  • zdolność do pracy w zespole
  • kontaktowość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • w zakładzie obowiązuje zakaz palenia papierosów
  • brak nałogów
  • duża wydajność, sumienność, dokładność

Oferujemy:

  • pracownikowi oferujemy możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • zorganizowane zamieszkanie
  • atrakcyjna stawka godzinowa

Aplikacja:
Drodzy użytkownicy! Prosimy o bardzo ostrożne aplikowanie na tę ofertę pracy gdyż prawdopodobnie jest próbą wyłudzenia.

Zgłoszenia wyłącznie poprzez stronę: http://niezwykli.com/strony/expressjobs/praca-przy-produkcji-opakowan/

ID ogłoszenia: 779541495deea936

21 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech na produkcji opakowań bez znajomości języka Hamburg”

  1. witam serdecznie jestem zainteresowana oferta pracy od zaraz jestem osoba bardzo pracowita i dokladna mysle ze panstwo byli by ze mnie zadowoleni moge wyjechac z dnia na dzien prosze o kontakt zareba832wp.pl lub tel 512525795 agnieszka dąbrowska pozdrawiam serdecznie

    • Witm jestem zainteresowany ta praca wraz z kolega mozemy zaczac jak najszybciej prosze o kontakt.507395247

  2. Witam jestem zainteresowany praca wyjazd od zaraz. Dodatkowo mam uprawnienia na wózki widłowe. Jestrm sumienny komunikatywny oraz pracowity. Bardzo mi zależy mój nr tel 506-206-303

  3. Witam.

    Jestem bardzo zainteresowany pracą jaką Państwo oferuja, jestem pracowity i systematyczny w tym co robie prosze o kontakt tel. 791 723 173, badz na email maslo77@wp.pl

    Pozdrawiam

    Damian

  4. Krzysztof23 na 16 września 2014 @ 11:45

    witam, jestem chętny do podjęcia tej pracy! Mój kontakt to: 660920482 lub kozlowski.krzysztof.ciech@wp.pl spełniam państwa warunki pracy, mówię w języku niemieckim na poziomie B2.

    PS: dzwoniąc z podanej strony http://niezywykli.com//… uważajcie gdyż za połączenie płaci się 7zł/min

    Pozdrawiam

  5. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY WYJAZDEM PROSZE O KONTAKT WYSLE SWOJE CV POZDRAWIAM MARCIN

  6. Witam Serdecznie,
    Jestem zainteresowana Wasza oferta pracy od zaraz, pracowalam wczesniej w Danii, posiadam prawo jazdy, nie pale
    Prosze o kontakt kasia.b550@wp.pl

  7. Witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy mój nr 668045844. pracowałam przez 1 rok w Holandii przy produkcji. szukam nowej pracy.

  8. jestem zainteresowana oferta prosze o kontakt 510-785-036

  9. Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy. Jestem osobą zorganizowaną,sumienną,dokładną i pracowitą.Umiem pracować w zespole.Szybko się uczę.Nie mam żadnych nałogów.Posiadam prawo jazdy kategorii B.Proszę o kontakt Grzegorz 514 738 133.

  10. witam jestem wraz ze swoim partnerem juz w niemczech w miejscowosci Labrush . jestesmy zaintyeresowani ta oferta i czekamy na kontakt 536706358.
    mamy doswiadczenie w pracy za granica

  11. jacek kaczmarek na 21 września 2014 @ 16:05

    jestem zainteresowany ta praca mam 38 lat moj numer kontaktowy 697540483

  12. jestem zainteresowana państwa ofertą wcześniej pracowałam już w NIEMCZECH w CAPPELN i jeżeli jest możliwość pracy po godzinach to byłabym chętna podjąć prace w państwa firmie NA DŁUŻSZY CZAS telefon kontaktowy 728-810-498

  13. Paulina Paździora na 22 września 2014 @ 01:15

    Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem posiadamy doświadczenie na produkcji w 6 zakładach oraz znajomość języka niemieckiego i angielskiego prosimy o pilny kontakt 509637214 ,795676068

  14. Jestem chętny do wyjazdu pracowałem już w Niemczech w przemyśle papierniczym!!!mój numer 722292413

  15. Witam serdecznie, jestem zainteresowany oferty pracy od zaraz jestem pracowity,jestem uczciwy .Bardzo proszę o kontakt 506421256.Czekamy na cierpliwość.Pozdrawiam

  16. czekam na odpowiedz.

  17. Witam Państwa.Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.Od 12 lat pracuje przy produkcji opakowań,posiadam kwalifikacje do pracy w tego typu zakładach.Mój nr.tel.606154462.Czekam na kontakt.Pozdrawiam Grzegorz

  18. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Od 13 lat pracuję na produkcji w branży motoryzacyjnej.Posiadam uprawnienia na wózki widłowe jak i suwnicę.Praca jako operator pras postępowych,ustawiacz pras,obecne stanowisko od 1.5 roku jako Brygadzista.Posiadam prawo jazd kat.B język angielski w stopniu komunikatywnym.Moje atuty to : sumienność,dyspozycyjność,chęć do pracy w zespole.Mój nr.tel 662 146 169.Pozdrawiam Marcin

  19. Witam Jestem zainteresowany tą ofertą praby ,przy produkcji opakowań jetem bardzo pracowity uczciwy i chętny do pracy Ryszard pozdrawiam z Wroćlawia mój nr to 880203500
    Mam doswiadczenie ..Czekam na odpowiedz od Państwa …..

  20. witam ; jestem zainteresowany tą ofertą ponieważ nie mam pracy a jest do spłacenia kredyt mieszkaniowy i podejmę każdą pracę bo w moim regionie niema przemysłu a jeżeli nie będę płacił rat to trzeba będzie opuścić mieszkanie także nie mam wyboru oto mój nr tel 600885158