€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na produkcji dla kontrolera jakości Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 22:32

Zakład produkcyjny zatrudni Polaków na stanowisko kontroler jakości. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy kontroli jakości za pomocą narzędzi pomiarowych.

Stanowisko: Kontroler jakości

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na produkcji w firmie z branży inżynieryjnej.
  • Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie kontrola jakości produktów pod kątem wielkości, chropowatości, odpowiednich rozmiarów.
  • Zadania wykonywać należy za pomocą specjalnych narzędzi pomiarowych
  • obowiązkiem będzie raportowanie pracy

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • duża dokładność, zaangażowanie, precyzyjność
  • poszukujemy pracownika rzetelnego, obowiązkowego
  • zdolności manualne
  • doświadczenie przy kontroli jakości

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i płacy
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn na produkcji

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV oraz klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

  • pmusiol@cbsbutler.de

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/kontroler-jakosci_i1501

ID ogłoszenia: 15853d4e09386c2d