€ 0

Dam pracę w Niemczech na magazynie w Heilbronn – Pracownik z uprawnieniami na wózki widłowe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbronn
  • Opublikowany: 1 września 2014 00:25

Magazyn z Heilbronn  poszukuje pracownika z uprawnieniami na wózek widłowy do pracy w Niemczech przy kompletowaniu zamówień na magazynie. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Dla niemieckiego Klienta poszukujemy osób z uprawnieniami na wózki widłowe

Zakres obowiązków:
– obsługa skanera
– komisjonowanie
– wyszukiwanie produktów na półkach
– obsługa systemu magazynowego
– paletowanie, etykietowanie
– obsługa ręcznego wózka paletowego
– przygotowywanie towary do wysyłki
– praca w temperaturze 0-2 stopni Celsjusza
– praca w systemie akordowym

Wymagania:
-uprawnienia na wózki widłowe tłumaczone na język niemiecki
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
-zatrudnienie o pracę na warunkach niemieckich
-kontrakt minimum 6 miesięcy
-płatny urlop wypoczynkowy
-organizujemy zakwaterowanie

CV wraz ze zdjęciem oraz skanem uprawnień na wózki widłowe prosimy o przesyłanie na jeden z poniższych adresów:
raciborz@silesiapersonal.pl
gliwice@silesiapersonal.pl
opole@silesiapersonal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

ID ogłoszenia: 83953fdc8b561e41

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez silesia personal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez silesia personal »