€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu Badenia-Württemberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Baden-Württemberg
  • Opublikowany: 15 czerwca 2014 21:30

Poszukujemy komisjonerów do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta z Baden-Württemberg przy pakowaniu i kompletowaniu zamówień. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Baden- Württemberg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na magazynie przy kompletowaniu zamówień. Do zadań należeć będzie pakowanie paczek oraz dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
– doświadczenie na podanym stanowisku
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem
– osoba punktualna i odpowiedzialna
– chęć do pracy na różnych zmianach
– możliwość wyjazdy za granicę na dłużej, a nawet na stałe

Oferujemy:
– legalną pracę na niemieckich warunkach
– stabilne i dobrze płatne stanowisko
– zapewniamy zakwaterowanie częściowo opłacane przez pracownika
– wdrożenie w system firmy
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą maila: praca.niemcy@workservice.pl

Źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pracownik-magazynu_i1118

ID ogłoszenia: 406539b2e1590b10