€ 11€ brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie od zaraz bez języka skanowanie art. wielobranżowych w Nettetal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nettetal
  • Opublikowany: 15 września 2021 11:30

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie z art. wielobranżowymi w rejonie Nettetal przy skanowaniu towarów.

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
skanowanie kartonów z art. wielobranżowymi (kuchenne, łazienkowe, lusterka, lampy itp.)
Miejsce pracy: Nettetal

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– skanowanie kartonów z art. wielobranżowymi (kuchenne, łazienkowe, lusterka, lampy itp.);
– inne drobne prace magazynowe.

WYMAGANIA:

– chęć do pracy;
– gotowość do wyjazdu do Niemiec od 15.08.2021 r.;
– mile widziane prawo jazdy kat. B.

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO ORAZ DOŚWIADCZENIA!

OFERUJEMY:

– zarobki ok. 1750 € brutto miesięcznie (11,00 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
– niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
– firmowe zakwaterowanie;
– zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;
– bezpłatny transport do pracy;
– możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
– 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
– opiekę polskiego koordynatora.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.
Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji.
Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 71, 14532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Krzysztof Tobolski, Jirka Bol, Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679, UStIdNr. DE 282579315 ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag

ID ogłoszenia: 956612f2c0c232bd