do ustalenia €

Dam pracę w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 6 lipca 2015 00:18

Magazyn z oświetleniem poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego do zbierania zamówień i pakowania towarów. Niemcy praca od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywa się na dużym magazynie z oświetleniem – lampy, żyrandole, żarówki, itp.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac w charakterze magazyniera czyli: rozkładanie towaru, rozładunek, załadunek, zbieranie zamówień oraz przygotowanie do wysyłki.

Oczekiwania:

  • wydane w ciągu ostatnich 30 dni zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, obowiązkowość
  • ostrożność
  • wysoka sumienność
  • umiejętność utrzymywania porządku na miejscu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • umowę początkowo na okres próbny z możliwością podjęci stałej pracy
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych – sprawy urzędowe, zorganizowanie zamieszkania, itp
  • opieka polskiego konsultanta w pierwszych tygodniach

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na poniżej podany kontakt.

kontakt e-mail: Beschaftigung@germanymail.com

Wiadomość koniecznie prosimy zatytułować: „Magazynier w hurtowni oświetlenia”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/berlin-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-oswietleniem/

ID Ogłoszenia: 5455597da4a4881f