€ 7,86 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu w zakładzie Heilbad Heiligenstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heilbad Heiligenstadt
  • Opublikowany: 27 stycznia 2014 00:20

Szukamy pracownika na produkcję elementów samochodowych do zakładu z Heilbad Heiligenstadt. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy kontroli jakości i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Heilbad Heiligenstadt

Zarobki: stawka podstawowa 7, 86 euro brutto/h, za p[racę w godzinach nocnych obowiązuje dodatek +25%, za pracę w niedziele- +50%

Opis stanowiska:

  • Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym
  • Do zadań należeć będzie zawieszanie lekkich części motoryzacyjnych aby zostały poddane procesom technologicznym
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie kontroli jakości elementów oraz za pakowanie.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego- jest to warunek konieczny
  • samodzielność,
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferta:

  • umowa bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą
  • propozycja dłuższej współpracy
  • możliwość wyrabiania nadgodzin -do max 48 h w tygodniu
  • dla pracowników któzy przepracują powyżej 173 h w tygodniu obowiązuje +15% za kolejną godzinę
  • ubezpieczenie
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 50 euro miesięcznie w 2 osobowych pokojach.

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: office@factory600.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-id204941.html

ID ogłoszenia: 15152e238cf1fefd