€ od 12 Euro za godzinę

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz jako monter serwisant technik wentylacji klimatyzacji chłodnictwa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 24 lipca 2019 12:04

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na budowie jako monter serwisant technik wentylacji klimatyzacji chłodnictwa. Zatrudnienie dla osób z kwalifikacjami zawodowymi.

Opis stanowiska:
• montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych – obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, biurowce
• praca w delegacji wykonywana na terenie całych Niemiec w stałych zespołach
możliwość pracy w systemie 3 na 1 tyg.

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe – mile widziane
• min. roczne doświadczenie jako monter wentylacji i klimatyzacji
• prawo jazdy kat. B
‼UWAGA‼- NIE wymagamy własnego SAMOCHODU – oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom
• chętnie zatrudniamy ekipy 2-4 osobowe, w tym jedna osoba musi komunikować się po niemiecku
Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony – wynagrodzenie brutto od 12,00 euro/ h (zależne od kwalifikacji) + DIETY do 4,70 euro netto/h
• dodatek bożonarodzeniowy i urlopowy
• kartę ubezpieczenia zdrowotnego PLUS – status prywatnego pacjenta w niemieckich placówkach medycznych
• samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową
• profesjonalny sprzęt do pracy
• odzież roboczą firmy engelbert Strauss
• organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień
• opiekę polskojęzycznego dysponenta
Zainteresowany? Wyślij CV: magda@iwg24.pl

ID ogłoszenia: 4555d3841a239fac

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Rekruter IWG
  • Zarejestrowany od: 24 lipca 2019

Inne przedmioty dodane przez Rekruter IWG

Ostatnie przedmioty dodane przez Rekruter IWG »