€ 4000 mc

Dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz dla glazurników bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2019 18:21

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie aktualne od zaraz. Zatrudnienie w Stuttgarcie dla płytkarzy-glazurników bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: płytkarz – glazurnik.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 4000 Eur mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. kładzenie płytek, szpachlowanie, malowanie oraz hydraulika;
  • remonty domów i mieszkań.

Wymagania:

  • własny samochód i narzędzia;
  • posiadanie doświadczenia w remoncie łazienek i mieszkań domów;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz i na dłużej;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swoich obowiązków;
  • pełna samodzielność;
  • zręczność;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie przez pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na budowie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

+4915219228678.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/budownictwo-praca-w-niemczech-dla-plytkarzy-glazurnikow-od-zaraz-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 3755cc05e521a0f1