€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech na budowie murarz stawianie ścian, tynkowanie Emden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emden
  • Opublikowany: 24 maja 2015 20:46

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy stawianiu ścian i tynkowaniu. Ogłoszenie z Emden dla murarza od zaraz. Zapewnione zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Murarz

Miejsce zatrudnienia: Emden, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska:

  • Prace murarskie wykonywane w nowoczesnych technologiach.
  • Inne zadania wykończeniowe jak np. tynkowanie ścian.

Wymagania:

  • pełna mobilność – gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
  • wykształcenie odpowiednie – kierunkowe
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji wyjazdu
  • wysokie zarobki
  • możliwość otrzymywania świadczeń niemieckich, np. Kindergeld
  • na miejscu zapewnione jest miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • niemiecka umowa

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

Dla chętnych możliwy również jest kontakt telefoniczny od numerem: 12 661 64 00

ID ogłoszenia: 635555f1f47586bf