€ od 9,90 euro brutto/h plus dieta

Dam pracę w Niemczech na budowie Fulda jako malarz przy wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 17:18

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na budowie przy remontach i wykończeniach wnętrz. Zatrudnienie w mieście Fulda dla Polaków jako malarz budowlany przy malowaniu i tapetowaniu ścian.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Fulda, Niemcy

Zarobki:

  • osoby z doświadczeniem (minimum 4 lata) – 9,90 euro brutto/h plus dieta 48 euro na dzień
  • osoby z wyuczonym zawodem – 12,80 euro brutto/h plus dieta w wysokości 30 euro dziennie

Zadania:

  • Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za wykonywanie prac wykończeniowo remontowych. Obowiązkiem będzie przygotowanie ścian – wyrównanie, zagipsowanie dziur, malowanie i czasem tapetowania. Zadania wykonywane będą wewnątrz i na zewnątrz.

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby które mogą przyjechać swoim samochodem
  • wyuczony zawód
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku konieczne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • fachowość
  • profesjonalizm
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • wysokie stawki godzinowe
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie, odprowadzanie składek oraz dostęp do świadczeń socjalnych
  • zaliczki możliwe do pobierania raz na tydzień
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • po uzgodnieniu z przełożonym możliwe regularne przyjazdy do Polski

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, zapraszamy do przesłania CV w języku niemieckim na adres:
praca@silverhand.eu z dopiskiem: PG/506 w tytule wiadomości

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fulda-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-malarz/

ID ogłoszenia: 685665b72b3d6c4