€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na budowie dla montera podłóg, okien i regipsów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 19 stycznia 2014 23:52

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownik budowlany- monter.  Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy regipsach dla montera drzwi i okien dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Monter/Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Monter

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiadać będzie za wykonywanie prac budowlanych.
  • Do zadań należeć będzie montowanie okien, drzwi i regipsów.
  • Pracodawca może zlecić inne prace jak malowanie.

Oczekujemy:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • posiadanie doświadczenia zdobytego w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana będzie możliwość przyjazdu własnym samochodem

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • wynagrodzenie w postaci podstawowej stawki godzinowej oraz diety
  • ubezpieczenie oraz składki
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikacji poprzez przesłanie CV na poniższy adres e-mail
stolarz@praca-efekt.pl w tytule maila prosimy koniecznie wpisać Pracownik budowlany

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-budowlany-2169072.html

ID ogłoszenia: 26752dc23197cdec

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na budowie dla montera podłóg, okien i regipsów”

  1. Witam jestem zainteresowany panska oferta pracy. pracuje w budowlance 7lat jestem w pelni samodzielny . mam 25 lat bez nalogow i szukam pracy od zaraz Adrian 886 746 199