10,60/h brutto €

Dam pracę w Niemczech na budowie 2018 od zaraz jako pomocnik budowlany

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Lista: 16 maja 2018 00:28

Propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku pomocnika budowlanego. Aktualna praca w Niemczech na budowie dla kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,60 euro za godzinę brutto plus dieta

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prostych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pełna samodzielność
  • możliwość przyjechania własnym autem
  • zdolności manualne
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zainteresowanie techniką

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • atrakcyjne zarobki plus dieta
  • możliwość otrzymywania zaliczki raz w tygodniu
  • gotowość do brania godzin nadliczbowych
  • zatrudnienie na jasnych warunkach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl z dopiskiem w tytule „pomocnik imię i nazwisko”

Możliwy jest kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku 8-16 pod numerem: 514 630 888

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-2018-od-zaraz-na-budowie-dla-pomocnika-budowlanego/

ID Ogłoszenia: 5825afb660a4e5b5

172 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj