€ 8,50 euro brutto /h

Dam pracę w Niemczech komisjonowanie art. spożywcych bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 26 lutego 2015 11:59

Magazyn z Essen poszukuje pracowników od 15 marca 2015 do komisjonowania i zbierania zamówień metodą pick by voice. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner

Lokalizacja: Essen

Termin: praca od 15 marca 2015

Wynagrodzenia: 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Zatrudnienie odbywać się będzie na magazynie z produktami spożywczymi.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za komisjonowanie towarów, zbieranie zamówień.
  • Praca obywa się z użyciem systemu pick by voice oraz palet tak jak – mrówka.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym – jednak jeżeli ktoś zacznie pracę od zmiany nocnej pozostaje już na niej
  • znajomość liczebników niemieckich – płynnie
  • obowiązkowość, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • sumienne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Oferujemy:

  • dostępne są 3 zmiany – dzienna, wieczora, nocna – od której zmiany rozpoczyna się praca, ta już pozostaje do końca trwania umowy
  • pracodawca zapewnia miejsce z 2 osobowym pokoju – zamieszkanie jest umeblowane i wyposażone, koszt za dobę to 7,35 euro

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/komisjonowanie-id270513.html

ID ogłoszenia: 81954eee86c4f2d6

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech komisjonowanie art. spożywcych bez znajomości języka”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę kontakt telefoniczny pod nr +48511221268 lub e mail Pozdrawiam Robert

  2. Witam. Interesuje mnie Państwa oferta pracy ,proszę o kontakt+48 697 285 747 +491514 3479294 Mirek

  3. Alicja i Zbyszek na 5 marca 2015 @ 21:40

    Witam jesteśmy zainteresowani pracą proszę o kontakt 491703631505 jesteśmy w Niemczech

  4. Witam interesuje mnie Panstwa oferta pracy prosze o kontakt tel.692 121 391. Przemek.

  5. Mikołaj na 20 marca 2015 @ 17:53

    Witam.Jestem zainteresowany.proszę o kontakt. 785 533 081