€ pomiędzy 1000 a 1500 euro netto/mc

Dam pracę w Niemczech komisjoner bez języka na magazynie od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 15 października 2014 23:48

Poszukujemy Polaków od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie w Essen przy komisjonowaniu i pakowaniu towarów. Ogłoszenie aktualne od zaraz. Pracodawca wymaga możliwości przyjechania własnym autem.

Stanowisko: Pracownik magazynowy – komisjoner

Miejsce pracy: Essen

Zarobki: pomiędzy 1000 a 1500 euro netto/mc

Obowiązki:

  • Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i innych zadaniach wspierających pracę magazynu.
  • Pracownik do zbierania zamówień będzie korzystał z systemu słuchawkowego.

Oczekiwania:

  • własny samochód oraz prawo jazdy kat.B
  • umiejętność liczenia w języku niemieckim od 1 do 1000
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • duża dokładność, sumienność, staranność

Oferujemy:

  • praca dla 5 osób na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie na pełny etat
  • niemiecka umowa
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • w razie problemów z samodzielnym szukaniem mieszkania pracodawca oferuje swoją pomoc w tej materii

Aplikacja:
Kontakt telefoniczny pod numerem: Tel: 0049 157 592 162 38

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjonowanie-na-magazynie-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 152543be81436fcd

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech komisjoner bez języka na magazynie od zaraz Essen”

  1. PIOTR GOTSZLING na 16 października 2014 @ 20:38

    szukam pracy ,pilnie

  2. WITAM PROSZĘ O REKRUTACJĘ MOJEJ OSOBY.
    JESTEM SUMIENNY DYSPOZYCYJNY.
    GOTOWY WYJECHAĆ OD 27102014.
    POSIADAM DO DYSPOZYCJI SAMOCHÓD.
    POZDRAWIAM
    HENRYK DZIWISZ
    TEL.664-377-838