€ 2300 brutto mc

Dam pracę w Niemczech kierowca kat.B od zaraz przewóz osób z podstawowym językiem Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 15 stycznia 2019 18:45

Aktualne ogłoszenie legalnej pracy w Niemczech, jako kierowca kat. B przy przewozie osób. Zatrudnienie jest od zaraz w Norymberdze z podstawową znajomością języka niemieckiego. Do tego zapewnione jest odpłatne zakwaterowanie i samochód służbowy.

Stanowisko: kierowca kat. B – przewóz osób.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: 2300 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na zlecenie urzędu miasta oraz pomocy społecznej przewożenie osób starszych i niepełnosprawnych;
  • pomaganie pasażerom w zajęciu bezpiecznego miejsca;
  • dbanie o komfort jazdy.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • empatia oraz cierpliwość do innych ludzi;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • elastyczność i punktualność;
  • język niemiecki na poziomie podstawowym;
  • szybkie reagowanie w każdej sytuacji;
  • umiejętność pracownia pod presją czasu;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • elastyczny grafik;
  • umowa na niemieckich warunkach;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • pracodawca organizuje samochód osobowy dostosowany do osób niepełnosprawnych, a także telefon komórkowy i kartę paliwową.

Aplikacja:

Zgłoszenie najlepiej w języku niemieckim należy wysłać na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Norymberga 12/18.

Dringende Europa – Arbeitsagentur

Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-norymberga/

ID ogłoszenia: 7915c3e27297e891