€ 0

Dam pracę w Niemczech – Kierowca CE bez doświadczenia w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 9 marca 2015 02:22

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech dla kierowcy kat. CE bez doświadczenia. Zadania transportowe realizowane na trasach krótkobieżnych w obrębie miasta (produkty spożywcze).

Holbern –jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Kierowca CE – bez doświadczenia – Hamburg
Miejsce pracy: Niemcy
Numer Referencyjny: KN/KBD/R/2015

Opis stanowiska

•kierowanie zestawemz chłodnią w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
•praca zmianowa (jazdy nocne i dzienne)
•dystrybucja towarów spożywczych między sklepami po trasach krótkobieżnych w obrębie Hamburga
•udział w załadunku i rozładunku przewożonych towarów oraz ich zabezpieczanie
•dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów

•komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy
•doświadczenie w transporcie na zestawach z naczepa
•gotowość do podjęcia pracy od zaraz, motywacja, odpowiedzialność

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy

•Niemiecką umowę o pracę oraz comiesięczne, terminowe wynagrodzenie, gwarancję odprowadzania składek oraz inne dodatkowe premie, a także niemieckie świadczenia socjalne
•Ustawowediety dzienne, wynagrodzenie, nadgodziny, dodatki oraz premie
•Pomoc w realizacji formalności związanych z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym, pokrywającym koszty leczenia na terenie całej Europy, a także odzyskaniem zwrotu podatku oraz ulg na dzieci “Kindergeld”
•Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
•Nowoczesne bazy z dostępem do zaplecza sanitarnego
•Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
•Przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
•Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres es@holbern.pl wpisując w tytule KN/KBD/R/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 35854fac61989506