€ 2500 / 3000 € netto

Dam pracę w Niemczech jako Operator-Frezer CNC, Sprockhövel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sprockhövel
  • Opublikowany: 30 września 2017 00:57

Aktualna oferta pracy w Niemczech adresowana do frezera – operatora CNC. Zatrudnienie w firmie przemysłowej ze Sprockhövel  dla osób z minimum podstawową znajomością języka.

Zadania:
• obsługa frezarki CNC
• frezowanie drobnych elementów metalowych

Wymagania:
• minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem
• znajomość, dokładność pracy w oparciu o systemy sterujące
Heidenhain lub Sinumerik, Siemens
• praktyczna znajomość obsługi frezarek lub tokarek
konwencjonalnych
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• mile widziane prawo jazdy kategorii B, własny samochód

Oferujemy:
• 15,50 € netto/h + bonus 100 euro brutto na start, po 4 przepracowanych tygodniach kolejne 100 euro brutto bonusu, po 6 miesiącach współpracy 300 euro brutto premii uznaniowej
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Dziękujemy za przesłane aplikacje!

FIRMA SKY PERSONAL

EISERNE HAND 11

35305 GRÜNBERG

www.sky-personal.de

ID ogłoszenia: 24159bbc867eb85d