€ 1,500.00

Dam pracę w Niemczech jako komisjoner w magazynie spożywczym w Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 11 maja 2021 00:01

Od zaraz dla mężczyzn oferta pracy w Niemczech na magazynie sieci sklepów Netto jako komisjoner. Zatrudnienie ze znajomością niemieckich liczebników od 1 do 100.

Praca w Niemczech dla mężczyzn z doświadczeniem przy Komisjonowaniu w magazynie Netto na dziale suchym.

Lokalizacja 478707 Krefeld

Zakres obowiązków :

•Zbieranie zamówień spożywczych przy pomocy systemu słuchawkowego w j. niemieckim na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu
•Pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki
•Ogólne prace magazynowe

Wymagane kwalifikacje :

•Doświadczenie w komsjonowaniu na wózkach elektrycznych
•Znajomość liczb w j. niemieckim od 1 do 100
•Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
•Prawo jazdy
•Własny środek transportu mile widziany ( zwrot kosztów amortyzacji auta do 150 euro netto do wynagrodzenia )
•Chęci do pracy

Naszym pracownikom oferujemy:

•Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym i gwarancją godzin w umowie
•Stawka 11,00 -15,00 € brutto/h plus premie , dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, niedziele i święta
•Możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy
•2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc
•Możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień
•Opiekę polskiego koordynatora na miejscu
•Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

Kontakt :
Agata Brylewska
+48 881 442 101, +49 1733206945
Mail brylewska@global-inhouse.de

ID ogłoszenia: 5486094fe2622c1c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Patinkton27
  • Zarejestrowany od: 7 maja 2021

Inne przedmioty dodane przez Patinkton27

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Patinkton27 »