€ €1900 + diety

Dam pracę w Niemczech jako Kierowca Międzynarodowy kat. C+E – Erfurt

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 01:32

Firma transportowa z Erfurtu zatrudni kierowców kat. C+E do legalnej pracy w Niemczech. Oferta przy transporcie towarów ciągnikiem siodłowym na trasach krótko-bieżnych – krajowych.

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy C+E – Niemcy – od €1900 + diety

Miejsce pracy: Erfurt
Nr referencyjny: DEL/06/2016

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy 1900 euro brutto (przy pracy w systemie 4/1) + €24 codziennej diety
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (posiadamy również oferty pracy bez znajomości języka obcego oraz bez doświadczenia)
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy, zaletą będą uprawnienia na wózek widłowy podnośny
• uprawnienia ADR będą dodatkowym atutem
• Uprawnienia na wózek widłowy również będą dodatkowym atutem

OPIS STANOWISKA:
• jazda ciągnikiem siodłowym
• możliwy system pracy 3/1 lub 4/1
• trasy krótkobieżne po Niemczech

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395.
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: kierowca@bergermann.pl

ID ogłoszenia: 8125824875ba92a7