€ €1800 + €24 codziennej diety

Dam pracę w Niemczech jako Kierowca C+E – w Reichmannsdorf 3/1 lub 4/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Reichmannsdorf
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 22:45

Agencja zatrudnienia dla firmy przewozowej z Reichmannsdorf poszukuje kierowców kat. C+E. Legalna praca w Niemczech przy transporcie towarów w systemie 3/1 lub 4/1.

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E – Niemcy – 3/1 lub 4/1

Miejsce pracy: Reichmannsdorf
Nr referencyjny: DEL-G/2017
OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy z €1800 + €24 codziennej diety
• legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim
WYMAGANIA:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C,C+E, karta kierowcy
•mile widziane uprawnienia na wózek widłowy lub HDS
OPIS STANOWISKA:
• jazda autem typu naczepa, – MAN
• transport narodowy na terenie Niemiec
• praca w systemie 3/1 lub 4/1
•przewóz głównie materiałów budowlanych

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395

Adres do CV kierowca@bergermann.pl
www.bergermann.pl |www.fb.com/bergermannhr

ID ogłoszenia: 73058f61c5a2e47c