€ 1,500.00

Dam pracę w Niemczech dla TAPICERÓW na produkcji mebli

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 23 maja 2013 11:29

Agencja pracy za granicą dla klienta Niemieckiego poszukuje pilnie tapicerów do pracy w Niemczech od zaraz na produkcji mebli. Ogłoszenie dla osób z doświadczeniem, bez znajomości języka (nie wymagany, ale mile widziany).

Zatrudnimy dla naszych klientów – angielskich producentów mebli – kandydatów na stanowisko: Tapicer

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe na stanowisku tapicer min. 2 lata.
• doświadczenie w zakładzie o seryjnym typie produkcji.
• dokładność, precyzja.
• wysoka jakość wykonanej pracy.
• znajomość języka angielskiego nie jest wymagana aczkolwiek będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:
• praca na produkcja mebli tapicerowanych : wytwarzanie tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, sof, wypoczynkow oraz tapczanów.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki finansowe.
• pomoc w zakwaterowaniu, otwieraniu kont bankowych I w nadaniu numeru ubezpieczeniowego.

ID ogłoszenia: 303519de28ed89df

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech dla TAPICERÓW na produkcji mebli”

  1. siwy1122 na 26 maja 2013 @ 22:54

    Witam! Mam na imię Łukasz, jestem zainteresowany państwa ofertą i chęcią podjęcia pracy.
    Mam 26 lat i posiadam doświadczenie w tapicerstwie.
    Od 7 lat pracuję jako tapicer.
    Posiadam Prawo jazdy kat. A, B.
    Ze swojej strony mogę zagwarantować uczciwą i solidną pracę.
    Proszę o kontakt 512686188

  2. gosik997shusicsi spe na 27 maja 2013 @ 12:18

    witam mam doswiadczenie ,pracowałem przez kilka lat na stanowisku tapicer ,w firmie prywatnej HES sawicki Góra,oraz Euroline Leszno jestem zainteresowany Pańską ofertą .kontakt 508538024 lub gosik997@gmail.com

  3. Witam, mam 21 lat jako tapicer pracuje prawie okolo dwa lata, okres bez umowy, umowa probna i terazniejsza umowa na 10 lat w fabryce mebli Gabi. Widzę, że oferta wygasła jednak że jestem zainteresowany ofertą pracy i może ktoś czasem tu zagląda.
    email: viper000@wp.pl

  4. witam prosze o adres email w celu przeslania swojego cv

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez People Solutions

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez People Solutions »