€ od 9 do 9,50 euro netto/h

Dam pracę w Niemczech dla pomocnika budowlanego od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2014 22:09

Firma budowlana pilnie poszukuje pracowników na stanowisko pomocnik budowlany. Oferta pracy w Niemczech od zaraz w Hannoverze na budowie przy wykończeniach. Ogłoszenie dla osób z samochodem.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Termin: wyjazd do pracy 05.08.2014

Zarobki: od 9 do 9,50 euro netto/h

Miejsce pracy: Hannover

Obowiązki:

  • Wszelkie prace wspomagające pracowników budowlanych.
  • Pomoc w noszeniu, przygotowania sprzętu, przygotowania materiałów budowlanych.
  • Drobne prace wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • posiadanie samochodu
  • doświadczenie udokumentowane w charakterze pomocnika budowlanego
  • bardzo dobra sprawność i kondycja fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • duże zaangażowanie
  • niezawodność
  • fachowość

Oferta:

  • Legalne i przejrzyste zatrudnienie
  • umowa z niemiecką firmą budowlaną
  • dobre zarobki
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość pobierania zaliczek w systemie cotygodniowym

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać korzystając z poczty elektronicznej na adres:
biuro@flexjob.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 032 7465740 lub 501501911.

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id235598.html

ID ogłoszenia: 60753dc28c449b94