€ 12,15 euro/h brutto + dieta

Dam pracę w Niemczech dla Polaków w budownictwie-malarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:46

Firma budowlana ze Stuttgartu poszukuje malarza na budowę. Oferta pracy z Niemiec dla Polaków przy wykończeniach z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 12,15 euro/h brutto + dieta

Zadania:
Praca na budowie przy wykończeniach takie jak:
– malowanie
– nakładanie tapet
– ocieplanie budynków
– oraz inne prace wykończeniowe

Wymagania:
– fachowiec w swojej dziedzinie
– dokładność, pracowitość, punktualność
– malarz proszkowy min. 2 letnie doświadczenie
– wykształcenie zawodowe na podanym stanowisku
– referencje z poprzednich prac
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
– aktualne prawo jazdy kat.B
– przyjazd własnym autem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie z niemiecką umową
– 6 miesięczny okres próbny
– dieta w wysokości 30 euro za dzień
– bonusy (30 euro) dla pracowników, którzy w ciągu tygodnia przepracują powyżej 45 godzin
– ubezpieczenie i składki emerytalne
– pracę na pełny etat
– zakwaterowanie w cenie 20 euro/24h
– płatne nadgodziny
– urlop płatny
– pomoc opiekuna przy organizacji wyjazdu, dokumentów

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim z dołączoną klauzulą o poufności w języku niemieckim na adres: malarz@koncepcja.eu w załączniku proszę przesłać potwierdzenie kwalifikacji zawodowych i referencje.

Źródło:

ID ogłoszenia: 34453792b1757c71