€ 1300 - 1500 Euro netto

Dam pracę w Niemczech dla Polaków na budowie malarz-tapeciarz Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Opublikowany: 13 lutego 2014 16:38

Poszukiwany pracownik na stanowisko malarz-tapeciarz do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w firmie z Zwickau przy remontach i wykończeniach. Zadaniami będzie malowanie, tapetowanie i inne prace zależne od zlecenia.

Stanowisko: Malarz-Tapeciarz

Numer referencyjny: 02/2014/PSZ

Lokalizacja: Zwickau, Niemcy

Zarobki: 1300 – 1500 Euro netto za miesiąc pracy plus możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu tygodnia

Zadania:

  • Wykonywanie prac wykończeniowych.
  • Do zadań należeć będzie malowanie, tapetowanie, szpachlowanie, szlifowanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za tynkowanie oraz wykonywanie renowacji elewacji

Wymagania:

  • obowiązkowo znajomość dobra języka niemieckiego
  • udokumentowane doświadczenie
  • obeznanie w technikach budowlanych panujących w Niemczech
  • umiejętność tapetowania ścian tapetą z włókniny oraz włókna szklanego
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy B+E

Oferta:

  • Praca na niemieckich warunkach
  • umowa niemiecka na czas nieokreślony
  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku
  • zapewnione zakwaterowanie, koszt pokrywa pracownik
  • wsparcie przy dokumentach
  • dla chętnych możliwość wypracowania nadgodzin

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać na adres;
cv@bnspm.pl. W temacie maila prosimy podać: 02/2014/PSZ

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21a12f/

ID ogłoszenia: 12752fcef938a2f4