€ 45.000 - 65.000 EUR

Dam pracę w Niemczech dla informatyka – Konsultant technologii SAP CRM

  • Miasto: Dusseldorf; Frankfurt nad Menem; Heidelberg; Monachium
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 12:30

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla informatyka – Konsultanta technologii SAP CRM. Zatrudnienie możliwe w następujących miastach: Dusseldorf, Frankfurt nad Menem, Heidelberg.

Międzynarodowa firma z branży IT poszukuje Konsultanta technologii SAP CRM.

Twoje obowiązki

• Obsługa klientów w zakresie istniejących rozwiązań SAP CRM
• Analiza i ocena procesów biznesowych oraz opracowanie i wdrożenie rozwiązań SAP CRM
• Ocena procesów w sprzedaży, marketingu i usług Centrum Interaction, web, Field application oraz Partner channel management
• Ponadto, będziesz poznawał nowe technologie, takie jak SAP CRM na HANA, SAP 360 Customer, Customer OnDemand i / lub aplikacji mobilnych dla systemu SAP CRM.
• Przygotowanie testów systemu i wspieranie ich realizacji
• Będziesz zarządzał podprojektami oraz zespołami konsultantów i pracowników klienta.

Kwalifikacje

• Kilka lat doświadczenia w realizacji projektów SAP CRM oraz udokumentowane doświadczenie w CRM 2007 lub 7.0
• Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z następujących obszarów: Interaction Center (telefonia integracja, serwis), Sprzedaż (Możliwość zarządzania, Cennik zarządzania, zarządzanie umowami, integracja ECC), CRM Katalog produktów (integracja SD, middleware)
• E-commerce, IPC / VC, zewnętrzny List Manager), baza klientów (Central Business Partner Master Data, zarzadzanie adresami), marketing (planowanie kampanii, segmentacja, analizy CRM)
• Idealnie doświadczenie w CRM na HANA, SAP 360 Customer, Customer OnDemand i / lub mobilności dla SAP CRM
• Silna orientacja na klienta
• Doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne, komunikatywność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
• Elastyczność i mobilność związane z projektem,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, i przynajmniej dobra znajomość języka niemieckiego

ID ogłoszenia: 44954ce49bc55577

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: sobusma
  • Zarejestrowany od: 28 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez sobusma

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez sobusma »