€ do negocjacji

Dam pracę w Niemczech dla elektryków na budowie od zaraz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 00:24

Od zaraz zatrudnienie dla elektryków budowlanych w miejscowości Fulda. Legalna praca w Niemczech dla osób z uprawnieniami SEP, doświadczenie, niewymagany język niemiecki.

Uwaga!
Poszukujemy wykwalifikowanych ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH
do pracy na terenie Niemiec ze znajomością języka NIEMIECKIEGO!

Od kandydata oczekujemy:
– Doświadczenia w pracy w zawodzie elektryka
– Uprawnienia SEP do 1kV na eksploatację [E]
– Zmysł techniczny
– Mile widziane prawo jazdy + samochód

Oferujemy:
– Umowę z niemieckim pracodawcą/na niemieckich warunkach
– Opłacanie składek na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
– Atrakcyjną stawkę godzinową
– Dieta za dzień przepracowany
– Dodatki branżowe i taryfowe
– Gratyfikacje bożonarodzeniową i urlopową
– Dodatek za nadgodziny
– Organizację zakwaterowania i przejazdu
– Pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej i meldunku w Niemczech

Zadania:
– Typowe prace elektryczne,
– Elektryka budowlana, montaż urządzeń, układanie kabli,
– Instalacje mieszkaniowe,
– Oświetlenie, podłączenia elektryczne

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Olawska 17
50-123 Wrocław

Tel: +48 71 3666 081
Tel: + 48 669 851 420

ID ogłoszenia: 67154d9d6e77c7b3