€ 11,15 euro brutto plus dieta

Dam pracę w Niemczech dla budowlańców przy budowie dróg od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Opublikowany: 21 maja 2015 22:01

Aktualna oferta pracy w Niemczech przy budowie dróg dla Polaków. Zatrudnienie w Hannover dla budowlańców przy kładzeniu kostki brukowej, kanalizacji oraz obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Termin: pilnie!

Miejsce pracy: różne lokalizacje są dostępne np.: Hannover, Stuttgart, Frankfurt nad Menem, Aichach, Nidderau

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 11,15 euro brutto plus dieta 12 euro

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za prace ogólne przy budowie dróg, tak jak: kładzenie kanalizacji, układanie kostki, wylewanie asfaltu, obsługę maszyn.
  • Prace ziemne również wchodzą w kompetencje pracowników

Oczekiwania:

  • znajomość języka w stopniu komunikatywnym
  • możliwość zabrania swojego samochodu
  • doświadczenie w przygotowywaniu tras w ziemi
  • atutem będzie umiejętność obsługiwania maszyn budowlanych
  • zdolność do czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w pracach ziemnych

Oferta:

  • możliwość wyjazdu samodzielnie lub w 2 osobowym zespole
  • atrakcyjne zarobki
  • legalne zatrudnienie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • zorganizowane bezpłatne miejsce zamieszkania na miejscu
  • praca na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

  • praca@csopole.pl

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod numerem: 774412450

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231e6a/

ID ogłoszenia: 836555c9f3fb929b